Wydarzenia

BOŚNIA I HERCEGOWINA PRZYGODA DLA RODZIN

BOŚNIA I HERCEGOWINA TO WCIĄŻ JEDEN
Z NAJDZIKSZYCH ZAKĄTKÓW BAŁKANÓW
Zapraszamy Cię na naszą nową trasę!

Na wyprawie do Bośni i Hercegowiny dotrzesz w dzikie lasy, przejedziesz przez skąpane w słońcu połoniny i mroczne kaniony. Zobaczysz wspaniałe wodospady i turkusowe rzeki. Zwiedzając zabytkowe meczety, cerkwie, synagogi i kościoły poznasz niesamowitą mieszankę kultur tego kraju – kraju gościnnych ludzi i dziewiczej przyrody.

Konstruując program tej wyprawy skupiliśmy się nie tylko na „highlights” tego rejonu ale i na ukrytych perełkach oraz na licznych aktywnościach. Z drugiej strony nie zabraknie nieco lenistwa nad jeziorem, a komu po 9 dniach intensywnych przygód nie będzie dość, może kontynuować wyprawę choćby na… pobliskich chorwackich plażach.

Na wyjeździe nie ma dużych trudności terenowych, za to nie braknie widoków, przestrzeni, lokalnych smaków i urokliwych biwaków.

Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy ze sprzętem biwakowym!

* Termin nie uwzględnia dojazdu i powrotu z Polski do Bośni. Należy do niego doliczyć po 1-2 dni.

Długość: około 1200 km (po samej Bośni i Hercegowinie)

Trasa: przejezdna dla standardowego auta terenowego z napędem 4×4 i reduktorem, dużych SUV, pickup’ów oraz uterenowionych campervanów 4×4.
Zalecane opony AT.

Noclegi: 6x biwak, 2x hotel

Wyżywienie: we własnym zakresie oraz w miejscowych restauracjach.

Maksymalna liczba aut: 10+1

więcej na przygody4x4.pl