Kalendarz imprez

Przywitaj lato nad morzem – off-roadowo!

Bezdroża 4×4 i Ośrodek Wypoczynkowy Leśny Dwór zapraszają Was serdecznie na VIII zlot fanów i miłośników bezdroży i off-roadu który odbędzie się w Pogorzelicy. Oferta obejmuje 2 noclegi, pełne wyżywienie, imprezę w terenie i balety do białego rana oraz pokazy slajdów i filmów z naszych wypraw.
Leśny Dwór zagwarantuje jak zwykle najwyższą jakość usług hotelarskich i gastronomię z najwyższej półki – Ci z Was którzy już gościli w tym hotelu – wiedzą, że nie przesadzamy!
Spotykamy się w piątek 12 maja 2017 r. w godzinach popołudniowych w ośrodku Leśny Dwór, przy ul. Teligi 2 w Pogorzelicy. Będzie czekać na Was kolacja.
Cena dla jednej osoby, obejmująca koszt 2 noclegów, kolacji w piątek, śniadania w sobotę, imprezy bankietowej w sobotę, śniadania w niedzielę oraz udzału w plenerowej imprezie off-roadowej wraz z bigosem i karkówką w leśnej hubertówce to 390 zł. Dzieci do lat 12 mają zniżkę – koszt 200 zł.

Trasa przejazdu obejmuje tereny wojskowe i leśne.

Zgłoszeń prosimy dokonywać przez formularz zgłoszeniowy poniżej, każde zgłoszenie należy potwierdzić zadatkiem w wysokości 200 zł płatnym na konto podane w mailu zwrotnym.

Ramowy plan
Dzień 1
Spotykamy się w ośrodku Leśny Dwór – w godzinach popołudniowo – wieczornych. Powitanie gości, pokaz slajdów z wypraw. Kolacja.

Leśny Dwór
Dzień 2
Śniadanie o 9 rano. Ruszamy w teren. Do przejechania ok 70 kilometrowa urocza trasa po nadmorskich bezdrożach. W międzyczasie ognisko, kiełbaski i bigos, a po powrocie huczna impreza z bankietem i dyskoteką.

Nad Bałtykiem
Dzień 3
Śniadanie. Porozmawiamy o planach off-roadowych na bieżący sezon. Pożegnanie

Wymagania dotyczące samochodu:
Sprawny samochód terenowy z reduktorem, opony AT lub MT

Noclegi i wyżywienie:
Noclegi i pełne wyżywienie w ośrodku wypoczynkowym „Leśny Dwór” 200m od plaży! Wysoki standard hotelu i rewelacyjna kuchnia – wszystko w cenie udziału.

Opłata rejestracyjna:
Wpis na listę uczestników należy potwierdzić zadatkiem w wysokości 100 zł od każdej zgłoszonej osoby.

Więcej informacji na stronie organizatora Bezdroza.pl